Na Hrad Petru Pavlovi pomáhal herec Josef Kubáník

Na Hrad Petru Pavlovi pomáhal herec Josef Kubáník
Foto: ilustrační foto
Uherské Hradiště Zajímavosti 30 / 01 / 2023

Přímo ve štábu Petra Pavla sledoval výsledky i herec Slováckého divadla Josef Kubáník. Právě on totiž patří do týmu nového prezidenta. „Byla to neuvěřitelná jízda. Pracovat pro takového bezvadného člověka, jakým je pan generál, je snem snad úplně každého,” říká oblíbený divadelník.

Co byla podstata Jožkovy spolupráce s prezidentským kandidátem? „Nemůžu o mé konkrétní práci pro pana Pavla mluvit, jsem vázaný mlčenlivostí, omlouvám se,” krčí rameny hradišťský herec a moderátor. Vzhledem ale k tomu, že v posledních letech školí tiskové mluvčí, politiky, úředníky a manažery a předává jim své zkušenosti s komunikací, dá se předpokládat, že se i tentokrát věnoval tomuto oboru. „To vám opravdu prozradit nemůžu. Zásadnější ale je, že pan generál je člověk, v jehož přítomnosti se každý cítí dobře. Je to přesně ten typ, kdy si říkáte, toho bych chtěl mít za přítele. Nezkazí žádnou legraci, dá se s ním mluvit o čemkoliv a máte z něj pocit, že vás nedá. A přesně tohle potřebuje i Česká republika,” dodává.

O některých zážitcích, které Jožku Kubáníka při spolupráci s novým prezidentem Petrem Pavlem potkaly, se svěří v exkluzivním rozhovoru v příštím DOBRÉM DNU, který vyjde 6. února.

Tagy článku

TOPlist