Nezapomenutelný zážitek

Nezapomenutelný zážitek
Foto: sal  /  Kateřina Havalová s trojlístkem nejkrásnějších děvčat.
Uherské Hradiště Zajímavosti 07 / 04 / 2016

Na finále České MISS vyrazila i vítězka soutěže TVÁŘ DOBRÉHO DNE 2015 Kateřina Havalová, která měla možnost poznat svět šoubyznysu přímo na vlastní oči. V prostorách Obecního domu v Praze se nejenom prošla po červeném koberci, potkala se se známými tvářemi, ale měla možnost prohodit pár slov s novými nejkrásnějšími dívkami Česka, a to přímo na pódiu, krátce po vyhlášení výsledků. Nenechala si ujít ani závěrečnou afterparty v prostorách Fashion klubu v nejvyšším patře obchodního domu Kotva.
Kateřino, jaký dojem na vás udělalo finále?
Každopádně to bylo velmi zajímavé a bylo to úplně něco jiného, než jak to člověk zná z televize. Být přímo v sále je neopakovatelný zážitek, který bych přála zažít všem. Celý večer jsem si náramně užívala a poznala jsem osobně lidi, které znám jen z televize.
Určitě jste držela palce Adéle Rezkové, která nakonec žádnou korunku nezískala, přesto - jaký dojem na vás udělala?
Adéla má úžasné tělo, její chůze je zajímavá. Moc se mi líbila její promenáda v plavkách, při které doslova tančila. I přesto, že nevyhrála, určitě by se modelingu měla dál věnovat. Podle mě byla jednou z nejkrásnějších finalistek.
A co dívka, která nakonec vyhrála, jaký ta na vás udělala dojem?
Rozhodně nepatřila do okruhu mých favoritek, bylo to pro mě docela překvapení, když oznámili, že vyhrála dívka s číslem čtyři. Během focení s ní jsem poznala, že je to docela milá holka, kterou vítězství asi hodně překvapilo.

Tagy článku

TOPlist