Pavel Šupina seká betony na humnu

Pavel Šupina seká betony na humnu
Foto: Marek MALŮŠEK
Bánov Zajímavosti 03 / 05 / 2020

Ještě v březnu zkoušel komedii Woodyho Allena Prokletí nefritového škorpiona. Na konci dubna má zásluhou nucené karantény herec Pavel Šupina doma v Bánově úplně jiné starosti.
„Tak třeba dneska jsem sekal betony. Máme starý chodník a dlouhé humno kolem dvou domů, kde je práce jak na kostele,“ dokazuje představitel Števy v Její pastorkyni, že fyzická práce mu není cizí. „Občas jdu taky se strýcem na brigádu na stavbu dělat elektriku. Ještě do minulého týdne jsem moderoval zprávy v regionální televizi TVS, ovšem to je nyní taky pozastaveno,“ vypočítává dál Pavel Šupina.
Několik měsíců se těšil na letní skautský tábor, který pomáhal organizovat. „Bohužel to vypadá, že asi nebude. Měli jsme ho naplánovaný na červenec, kdy tábory ještě zřejmě nebudou povolené, a v srpnu už budu, doufám, v divadle. Ale vynahradíme si to, místo toho třeba půjdeme s děckama aspoň na puťák, vše záleží na tom, jaká budou pravidla,“ dodává.
I Pavel se zapojil do akce Jako na zavolanou a absolvoval několik hovorů s opuštěnými seniory. Občas se podívá na film nebo vyjede na krátkou projížďku na kole, jinak ale pobývá doma. „Chtěl jsem si projet texty Prokletí nefritového škorpiona, kterého máme rozeskoušeného, ale zjistil jsem, že jsem si nechal scénář v Hradišti. Zajedu si pro něj a raději na to mrknu, abych si to osvěžil. Máme tam spoustu akcí, myslím, že první dvě zkoušky budou bolet,“ směje se Pavel Šupina. „Ale moc se na to těším, až zase budeme zkoušet,“ dodává.

Tagy článku

TOPlist