Slovenský týždeň a přípravy na finále

Slovenský týždeň a přípravy na finále
Foto: archiv AR  /  Kráska z Hradiště a horká kandidátka na titul České Miss - Adéla Rezková.
Uherské Hradiště Zajímavosti 31 / 03 / 2016

Dobrý den, milí čtenáři DOBRÉHO DNE!
Minulý týden jsem strávila se svým přítelem na východě Slovenska, kde jsme domlouvali koncerty a další akce na tento rok. Už po cestě jsme si udělali zastávku ve Zvoleně, Breznu, Banské Bystrici a pokračovali jsme do Košic, Michalovců, Prešova a Popradu. Během tohoto putování po Slovensku jsme si našli čas také na procházku při největší slovenské přehradě Zemplínská Šírava, v Michalovcích jsem se potkala s kamarádkou z Miss plavky - Zemplínská Šírava, které jsem se účastnila minulý rok. Což mě přivádí k myšlence, že jsem vám o svých předešlých soutěžích ještě nepsala. Vzhledem k tomu, že už se neúprosně blíží 2. duben a s ním spojené finále soutěže Česká Miss, dělala jsem v poslední době několik rozhovorů, kde se mě na mé dosavadní úspěchy v soutěžích krásy ptali, a dnes se o ně a mé pocity z nich podělím také s vámi.
Jak už nejspíš všichni víte, mojí úplně první soutěží krásy byla soutěž Tvář DOBRÉHO DNE 2012, kam jsem se přihlásila na popud mé maminky. Po vítězství v této soutěži mě redaktoři týdeníku přemluvili, abych šla na casting České Miss 2013. Tehdy jsem se účastnila castingu ve Zlíně, postoupila jsem do třetího, tedy posledního castingového kola, na semifinále to tehdy nestačilo, ale pro mě to byl i tak velký úspěch. Přece jenom jsem za sebou měla pár focení a dvě přehlídky v rámci mé první soutěže. O to víc mě překvapilo, když za mnou po skončení finále přišel jeden z porotců s tím, že jsem se porotě moc líbila, ale jsem ještě mladá a nezkušená, ale ať to určitě nevzdávám, dva tři roky sbírám zkušenosti a zkusím se přihlásit znovu. V tu chvíli se mi změnil život, vzala jsem si jeho slova k srdci, přihlásila jsem se do další soutěže, potom přicházely další a další. Na těchto soutěžích jsem se potkávala s mnoha lidmi, díky kterým jsem začala chodit přehlídky, fotit a pracovat jako hosteska. Za ty tři roky, než jsem přišla na casting České Miss 2016, jsem stihla nasbírat tituly:

Tvář DOBRÉHO DNE 2012
Miss Model sympatie 2013
II. vicemiss MUNI 2013
Miss sympatie mezinárodní soutěže Superkrás 2013
Miss Academia 2014
finalistka mezinárodní soutěže Miss Alpe Adria International 2014 konané v Itálii
finalistka Miss Beauty 2014
I. vicemiss Tvár Wellness hotela Patince 2015
II. vicemiss plavky - Zemplínská Šírava 2015
I. vicemiss a miss internet pláž Vranovské přehrady 2015
Miss photogenic and TOP 20 Charity Queen of One Power International konané na Tchaj-wanu

Asi nemůžu určit jeden titul, který mi dělá největší radost, ale pokusím se vybrat ty nejdůležitější. Jako první musím určitě zmínit vítězství v Tváři DOBRÉHO DNE 2012 už jenom proto, že to byla první zkušenost se soutěžemi krásy, další bude vítězství v miss vysokých škol Miss Academia 2014, kterého si oproti prvnímu titulu cením víc, protože mě na první místo zvolila odborná porota - v Tváři volili čtenáři týdeníku. Velkou zkušeností pro mě byla také první soutěž v zahraničí Miss Alpe Adria International 2014 konaná v Itálii, kde jsem se sice neumístila, ale nabrala jsem zde spoustu zkušeností. Nicméně za největší úspěch, ale hlavně zkušenost považuji účast na soutěži Charity Queen of One Power International konané na Tchaj-wanu. Na tuto soutěž jsem odletěla minulý rok v listopadu jako jediná zástupkyně České republiky, na Tchaj-wanu jsem strávila 16 nezapomenutelných dní a vítězství v doprovodné soutěži Miss photogenic a umístění v TOP 20 z 80 už pro mě bylo jen třešničkou na dortu. Cestování je mým koníčkem, z letu jsem tedy velký strach neměla, na přesednutí v Amsterdamu jsem měla dost času, ale ve škole jsem v angličtině nikdy moc nevynikala, takže se u mě před odletem projevily známky strachu. Organizátoři soutěže však byli velice milí a ochotní nám soutěžícím kdykoli pomoci, navštívili jsme na Tchaj-wanu spoustu krásných míst a poznali místní kulturu. Jsem za tuto zkušenost neskutečně vděčná a doufám, že ještě někdy v životě budu mít možnost Českou republiku na mezinárodní soutěži krásy reprezentovat.

autor: Vaše Adéla Rezková

Tagy článku

TOPlist