Staň se prvodárcem a vyhraj let balonem

Staň se prvodárcem a vyhraj let balonem
Foto: ilustrační foto
Uherské Hradiště Zajímavosti 14 / 01 / 2021

I když už máme všichni plné zuby covidu a lockdownu, přesto je potřeba se přenést přes nepříjemnosti této doby, hecnout se a pomáhat potřebným…

Na hematologicko transfuzním oddělení Uherskohradišťské nemocnice si často stěžují na nedostatek krve, která může kdekomu z nás zachránit život. „Chcete-li udělat správnou věc a dát někomu ten největší dar, který může člověk člověku darovat, staňte se prvodárcem,“ vyzývá Martina Juřenová z Kovozoo, za organizátory.

Pokud máte chuť zapojit se do akce „Staň se prvodárcem", přijďte v úterý 19. ledna nebo v úterý 26. ledna v čase vždy od 6.30 do 10.30 na Transfuzní stanici Uherskohradišťské nemocnice a darujte tuto nenahraditelnou tekutinu, která bude pomáhat zachraňovat životy.

„Pojďme společně dokázat, že Hradišťáci mají srdce na pravém místě,“ vyzývají organizátoři, kteří se s náborem vrací do Uherskohradišťské nemocnice už potřetí. „Doufáme, že akce bude opět tak úspěšná a pohodová jako vždycky!“  uvádí organizátoři, kteří kromě dobrého pocitu slibují také spoustu dárků od partnerů.

 

 

Tagy článku

TOPlist