„Tenis hraju pouze v létě a jen s manželem,“ prozrazuje Pavlína Hejcmanová

„Tenis hraju pouze v létě a jen s manželem,“ prozrazuje Pavlína Hejcmanová
Foto: Kuba Jíra
Uherské Hradiště Zajímavosti 07 / 07 / 2024

Pavlína Hejcmanová má za sebou v této sezóně rovnou tři světové premiéry - Monument pro Hradiště, Jak jsme se dostali až sem a nejnověji hudební komedii Zapeklitě!. Prázdniny proto plánuje ryze odpočinkové a se svými milovanými kluky - manželem Jirkou a syny Kubou a Matějem.

„Jakmile to půjde, odjedeme do východních Čech k mým rodičům. A tam budeme hrát s Jirkou tenis,“ prozrazuje pro mnohé překvapivou informaci. „To je totiž naše výhradně letní aktivita. Ve vesnici, kde bydlí naši, mají krásný tenisový kurt. Chodíme tam hned ráno, když bývá volno. Hraju pouze s Jirkou a jenom o prázdninách, je to taková naše společná letní radost. A jak skončí léto, už se k tomu nedostaneme,“ usmívá se herečka.

I do dalších prázdninových plánů zahrnuje Pavlína rodinu. „Chceme vyrážet na různé výlety, například na Seč na lodičky. A s kamarády si zajedeme do Itálie. Tam už jsem jednou byla sama, s klukama to bude poprvé. Už jsou velcí, a tak je fajn, že prázdniny můžeme mít takto aktivní ve čtyřech,“ dodává Pavlína Hejcmanová.

Tagy článku

TOPlist