Babice
Zdravotní středisko v Babicích pozvolna opouštějí dělníci, kteří dokončují první etapu rekonstrukce objektu postaveného v akci Z v 70. letech minulého století. O praktického lékaře ale lidé nepřišli, ordinuje v zadním traktu střediska, jehož rekonstrukci obec připravuje na podzim.