Bílovická rada je kompletní

Bílovická rada je kompletní
Foto: ilustr.
Bílovice Zprávy 27 / 03 / 2012

Obec Bílovice je v plné „zbroji“. Po nečekaném odstoupení radních za TOP 09, kteří tak dali najevo nesouhlas se zvolením nového starosty Petra Fuska, je obecní rada opět pětičlenná. A není bez zajímavosti, že kromě „topky“ jsou zastoupeny všechny zvolené strany.
Ještě před samotnou volbou přidělal zastupitelům vrásky Pavel Dostálek (KDU-ČSL), který rovněž rezignoval na post radního a napodobil Aloise Slováčka s Karlem Dvořáčkem (TOP 09). Situace se v Bílovicích vyhrotila v okamžiku, kdy po zemřelém Jiřím Dohnalovi usedl do osiřelého starostovského křesla Petr Fusek. Jeho zvolení mnozí označili za podraz na voliče a atmosféra v obci zhoustla...
Bílovičtí teď ale věří, že po volbě nové rady se život vrátí do starých kolejí. „Snad nastane zlom v celé kauze a znovu začneme pracovat pro obec,“ přeje si starosta Petr Fusek. „Kromě TOP 09 jsou v radě zastoupeny všechny zvolené strany,“ dodal místostarosta František Janků, který jako jediný zemětřesení v radě „přežil“. Zbylí členové jsou noví. Do rady usedli Adam Skovajsa (Pro Bílovice 2010), Ivana Manclová (Nezávislí), Michala Raichelová (ČSSD) a nově zvolený starosta Fusek.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace