Do bazénu s permanentkou

Do bazénu s permanentkou
Foto: fab  /  S permanentní vstupenkou se nedostanete už jen na krytý bazén ale i na venkovní koupaliště U koupelek.
Uherský Brod Zprávy 12 / 06 / 2010

Přípravy na zahájení letní sezony uherskobrodského koupaliště jsou v plném proudu. I když je budoucnost areálu nejistá, správa městských sportovišť Delfín přichází s novinkami. Do krytého bazénu začne platit permanentní vstupenka, novinkou je i hodinové vstupné.
„Letní koupaliště připravujeme už od poloviny dubna. Důvodem příprav jsou stavební opravy omítek a bazénů po zimě a především nátěry všech bazénů včetně ochozů. Koupaliště bývá po zimě ve špatném stavu a my ho musíme připravit tak, aby bylo provozuschopné a bezpečné pro návštěvníky,“ prozradil Vlastimil Šmíd, ředitel uherskobrodských sportovišť. Podstatnou letošní změnou je tedy instalování turniketů. Jejich hlavní výhodou je kompatibilita mezi systémem permanentek do aquaparku a venkovního koupaliště.
„Návštěvníci mohou ke vstupu využít současných permanentek, které využívají přímo v aquaparku. Jen pro zajímavost, v oběhu je jich přes deset tisíc. Zároveň tímto systémem odbouráme pro dnešní dobu již nevhodný „šatnový“ prodej,“ vysvětlil Šmíd. Podle něj jsou náklady na systém minimální, protože se využila vyřazená technika z aquaparku včetně turniketů.
Další plánovanou novinkou je zavedení on-line webové kamery na venkovní koupaliště.
„Pokud se to podaří, snad nabídneme i naši další velmi oblíbenou službu. Sledování on-line návštěvnosti venkovního koupaliště na našich stránkách. Stejně jako loni nabídneme pro děti trampolínu zdarma,“ dodal ke změnám ředitel. Ceny zůstávají na loňské úrovni. Navíc přibude hodinové vstupné pro ty, co si chtějí jen krátce zaplavat.
V Uh. Brodě se intenzivně připravuje výstavba nového venkovního areálu za aquaparkem Delfín. Zatím je ale vše jen na papíře. Plány ještě neposvětilo zastupitelstvo města, nejisté je také financování stavby. „Zastupitelům předložíme ještě v červnu upravenou variantu výstavby. Bylo to nutné kvůli nedostatku financí. Jsem však optimista a doufám, že nový areál bude k dispozici už v roce 2012 nebo o rok později,“ řekl Šmíd.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace