Foťte naše město!

Foťte naše město!
Uherský Brod Zprávy 14 / 08 / 2012

Radnice v Uherském Brodě vyhlásila prázdninovou soutěž Foťte naše město. „Letos pořádáme už osmý ročník, soutěž probíhá až do posledního srpna,“ představuje projekt Elen Sladká, mluvčí města. „Zaslané soutěžní fotografie musí zobrazovat libovolnou část města Uherský Brod a ke každé fotografii musí být připojený krátký popis.“ Autoři všech fotografií se mohou těšit na jejich zveřejnění na oficiálních webových stránkách města. „Nejlepší fotografie pak budou vystaveny ve foyer Domu kultury. Vítězové získají hodnotné ceny,“ dodala Sladká.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace