Haló, vstávat! Moje auto není hotel!

Haló, vstávat! Moje auto není hotel!
Uherský Ostroh Zprávy 30 / 10 / 2019

Středa 16. října, pro většinu obyčejný všední den, se pro mladého řidiče z Uherského Ostrohu změnila v nezapomenutelný „den roku“. Mládenec z Uherského Ostrohu, který se chtěl brzy ráno vydat jako obvykle autem do práce, v něm našel spícího muže.
„Majitel měl auto zaparkované vedle rodinného domu pod přístřeškem. Krátce po páté hodině chtěl odjet, ale všiml si, že u auta je spousta střepů. Následně zjistil, že okénko u řidiče je rozbité a uvnitř spí cizí muž. Ani po jeho probuzení se od něj nedozvěděl, co uvnitř dělá. Ospalec byl zmatený a neustále tvrdil, že vůz je jeho. Majiteli tak nezbylo nic jiného, než vše oznámit na policii,“ sdělila Milena Šabatová, mluvčí okresní policie.
Muž, který už byl soudně trestaný, u výslechu uvedl, že se v úterý večer silně opil. A co se dělo dál, to si prý už nepamatuje. „Jeho vysvětlení ale nic nemění na tom, že mu za vloupání hrozí vězení. Vzhledem k tomu, že už byl v posledních třech letech trestaný, tak může jít do vězení až na tři roky,“ dodala policejní mluvčí Šabatová.

TOPlist