Ivo Valenta: Klubu s první ligou pomůžeme

Ivo Valenta: Klubu s první ligou pomůžeme
Foto: archiv  /  Ivo Valenta, majitel holdingu SYNOT a zřizovatel Nadace Děti - kultura - sport.
Slovácko Zprávy 14 / 06 / 2009

1.FC Slovácko našlo silného podporovatele také pro první ligu

Návrat 1.FC Slovácko do první ligy potěšil také někdejšího majitele fotbalového klubu, podnikatele Iva Valentu. Přestože je pro něj působení ve fotbale jednou pro vždy uzavřenou kapitolou, podporovat především Fotbalovou akademii a mládežnický fotbal nikdy nepřestal.
„Fotbal na Slovácku byl pro mého tátu vždy srdeční záležitostí, ale ani já jsem nikdy nepřestal sledovat dění v klubu i kolem něj. Proto jsem rád, že se Slovácku podařilo získat prvoligovou licenci a že se mohou místní fanoušci opět těšit na prvoligový fotbal na stadionu, který si tuto příslušnost bezpochyby zaslouží,“ řekl Ivo Valenta, který zároveň potvrdil, že bude pomáhat klubovému rozpočtu zvládat ekonomicky náročnou první ligu. „Vedle vlastní pomoci fotbalu si však od toho slibuji také budování značky SYNOT TIP,“ dodal Valenta.
Právě podpora kursového sázení přivedla název SYNOT TIP před časem také do názvu multifunkční arény na pražském Edenu, která je domovským stadionem mistrovské Slavie. A již veřejným tajemství je fakt, že logo této společnosti se od nové sezóny objeví také na dresech svěřenců Karla Jarolíma. „Přejmenování stadionu na SYNOT TIP ARÉNU chápeme, stejně jako naši podporu fotbalovému klubu Slavia, jako ryze marketingový krok, který má pomoci prosazovat značku SYNOT TIP. Strategickým záměrem nového SYNOT TIPu je stát se lídrem na loterijním trhu. Proto spolupráce s lídrem fotbalové ligy je přirozeným a logickým spojením,“ vysvětlil Ivo Valenta.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace