Kájovi a dechovce odzvoní!?

Kájovi a dechovce odzvoní!?
Uherský Brod Zprávy 09 / 07 / 2009

Ti, kdo pracují na směny a potřebují spát i přes den, nebo i ti, co si jednoduše rádi trochu přispí, to jistě znají. V nejlepším se začnou celým městem linout tóny písní hvězd let minulých či největší hity dechovkových hitparád. Neklamné znamení, že proběhne hlášení městského rozhlasu. Pro ty, kterým probuzení těmito žánry nebylo zrovna příjemné, má město snad dobrou zprávu. Končí všechny dechovky, country a jiné a hlášení bude oznamovat zbrusu nová, jednotná městská znělka. Její podobu, která vzešla z vyhlášené soutěže, už si radní i poslechli.
„Radě byl přehrán návrh nové znělky pro městský rozhlas. Autorem je pan Tomáš Lekeš, který je učitelem v základní umělecké škole. Schválili jsme licenční smlouvu a požádali o dopracování vánoční verze znělky,“ prozradil Ladislav Kryštof, starosta Uherského Brodu. Jednou už bylo dokonce možné novou znělku slyšet. To když probíhala ostrá zkouška přímo v prostorách a na zařízeních rozhlasu.
„Na základě této zkoušky jsme se rozhodli, že se znělka ještě nechá nahrát v nahrávacím studiu,“ dodal starosta.
„No já osobně uvítám, když tam místo různých písniček, které se ne všem trefí do vkusu, bude nějaká znělka. Ale ještě jsem ji neslyšel, tak nemůžu hodnotit, jestli to bude změna k lepšímu,“ svěřil se František Zimola.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace