Kráska na korunku nedosáhla

Kráska na korunku nedosáhla
Foto: Facebook Kateřiny Hájkové  /  Kateřina Hájková
Hluk Zprávy 16 / 02 / 2015

I když se vrátila domů bez korunky, netruchlí. Kateřina Hájková z Hluku, sestřička z nefrologie a dialýzy Uherskohradišťské nemocnice, se v pátém ročníku soutěže Miss sestra mezi nejlepší neprobojovala. Zůstala v poli „poražených“.
„Už postup do finále je pro mě vítězstvím, večer v pražském Žofíně jsem si užila, je nádherný. Ale jsem ráda, že už to mám za sebou. A že nemám korunku? Žádná tragédie, život jde dál,“ reagovala sympatická sestřička, která do podobné soutěže už nepůjde. „Jedna zkušenost úplně stačí,“ usmívá se.
Do soutěže se přihlásila i kvůli mamince, která ji v září opustila... Dnes by na ni určitě byla pyšná. „Pro mamku jsem to vyhrála,“ dodala.
Šestadvacetiletá kráska z nemocnice byla první vyslankyní Uherskohradišťska v historii soutěže. Kdyby rozhodovala o vítězce, její hlas získá Jitka Heitmarová z Brna. „Je skvělá, mám novou kamarádku. Ale z vítězství se nakonec radovala Karla Panáčková z Dambořic, která vyhrála i semifinálové hlasování,“ prozradila Hájková, pro kterou je srdeční záležitostí práce zdravotní sestry. „Naplňuje mě. Na oddělení jsme jedna rodina. Odměnou mi je  úsměv pacientů, který zahřeje na srdci,“ svěřila se.
Korunování nové královny bylo součástí pátečního 6. reprezentačního plesu sester - Sestry na sál v pražském Žofíně.

TOPlist