Lesní školka z myslivny? Proč ne

Lesní školka z myslivny? Proč ne
Foto: ara  /  Opuštěná myslivna
Veselí nad Moravou Zprávy 05 / 11 / 2013

I když zastupitelé Veselí nad Moravou budou o dalším využití opuštěných objektů Salajky, bývalého zahradnictví a myslivny jednat až v prosinci, první návrhy už padly na jednání kulturní komise.
„Z diskuze vyplynulo, že pro řádné využití objektů je nutno porovnat cenu za opravu, která nebude malá, oproti částce, kterou by byl ochoten zaplatit případný zájemce o pronajmutí. Názor, že se podaří objekty prodat, je nereálný,“ uvádí předseda komise Albert Hauptmann také na webových stránkách města. „Další alternativou je, aby objekty (myslivna) zůstaly v majetku města,  po kontrole a provedení základních  oprav  by se mohly následně využít jako zázemí lesní školky v kombinaci s chráněnou dílnou včetně letní kavárničky nebo cukrárny. Další variantou je ponechat objekt v majetku města a celoročně tyto pronajímat na různé oslavy, svatby a podnikové večírky.“
Všechny tři objekty, které se nachází v zámeckém parku, jsou zatím v nájmu společnosti Wessels, ta však za ně přestala platit. Nájemní smlouva má skončit k poslednímu červnu 2014.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace