McDonald‘sve Starém Městě?

McDonald‘sve Starém Městě?
Staré Město Zprávy 09 / 12 / 2008

Společnost McDonald‘s míří do Starého Města! Milovníci rychlého občerstvení a hlavně hamburgerů jsou u vytržení. Jestli se nestane nic nepředvídatelného, v příštím roce se podle všeho v průmyslové zóně v ulici Východní rozjedou stavební práce.
„Možným otevřením naší restaurace ve Starém Městě se skutečně zabýváme, vše je však teprve ve fázi vyhodnocování a příprav, takže nejsem schopný podat bližší informace,“ uvedl Libor Hladík, manažer McDonald‘s pro Českou i Slovenskou republiku. Jedním z oříšků, který aktuálně společnost řeší, je třeba dopravní napojení na hlavní silniční tepnu do Zlína. Jejich snahou bylo využít odbočku na přírodní koupaliště, což ale radní zásadně odmítli.
„Vždyť jde o polňačku. I kvůli bezpečnosti silničního provozu trváme na napojení areálu McDonald‘s přes čtvrté rameno okružní křižovatky,“ zdůraznil Josef Bazala, starosta Starého Města. Detailní informace o zamýšlené provozovně ale nemá. Pozemky totiž nějsou města, ale soukromníků, kteří pověřili prodejem realitní kancelář. „Údajně by ale mělo jít o McDrive,“ domnívá se Bazala.
A má pravdu. Společnost totiž skutečně vyhodnocuje možnosti otevření restaurace standardního typu McDrive. „Počítáme s kapacitou sto dvaceti míst k sezení, s venkovní zahrádkou, dětským hřištěm, parkovištěm pro zhruba čtyřicet vozidel a možností obsluhy do auta,“ potvrdil i Hladík, který pevně věří, že restaurace McDonald‘s se ve Starém Městě otevře. Kdy, to je však prý ještě předčasné konkretizovat. „Už aby to bylo, dojíždění do Zlína, kde jsou zatím jediné dvě v kraji, už mě skutečně stojí příliš času i peněz. Bic Mac opravdu nemá chybu, to můžu,“ těší se na nejznámější z řetězců rychlého občerstvení Linda Kulinová z Hradčovic. 

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace