Město zmizí do Bridgwateru…

Město zmizí do Bridgwateru…
Foto: Ilustrační foto  /  Brdigwater nabízí řadu pamětihodností.
Uherské Hradiště Zprávy 05 / 07 / 2017

Uherskému Hradišti hrozí bezvládí! Aspoň podle sociálnědemokratické opozice, která kritizuje přípravu zahraniční cesty do partnerského Bridgwateru. Do Anglie totiž začátkem listopadu odletí na čtyři dny kompletní vedení města. To však považuje obavy za zbytečné.
„Jelikož rada posvětila, že pojede starosta, místostarostové, uvolnění radní i tajemník městského úřadu, zůstává otázkou, koho pověří řízením radnice. Nechci malovat čerta na zeď, ale může se cokoliv stát. Aspoň jeden z uvolněných zastupitelů měl zůstat doma,“ je přesvědčený Antonín Seďa, předseda Klubu zastupitelů za ČSSD. Jeho apel na vedení města ale vyzněl do ztracena. „Opozici nějak dvakrát neberou, bohužel,“ posteskl si Seďa.
Starosta zůstává ledově klidný, jeho obavy nesdílí. „Starosta je ve službě čtyřiadvacet hodin denně, bez ohledu na to, jestli je ve městě, nebo na služební cestě. V případě mimořádných situací využijeme odpovídajících prostředků, chod ani život ve městě nijak neohrozíme,“ vzkázal do tábora opozice Stanislav Blaha, starosta Uherského Hradiště.

TOPlist