Možnost zrušení dovolené bez storno poplatků? Konečně!

Možnost zrušení dovolené bez storno poplatků? Konečně!
Foto: ilustr. web  /  Léto v Itálii? Majitelé cestovních kanceláří věří, že se zájezdy prodávat budou.
Uherské Hradiště Zprávy 18 / 03 / 2020

I když to zní jako vtip, lyžařské pobyty v rizikových zemích zůstávají dál v nabídce cestovních kanceláří. „Třeba jedna brněnská kancelář, kterou zastupuju, nabízela hory ve Francii na termín od 13. do 22. března za skvělých 6 990 na osobu. Jednalo se o středisko Orciéres. Nabídky mají pokračovat i v dubnu,“ říká majitelka jedné z cestovních agentur v Uherském Hradišti.
Pokud jde o letní pobyty, cestovní kanceláře už začaly nabízet možnosti zrušení zájezdu bez jakýchkoliv storno poplatků. A k tomu ještě možnost bezplatné změny zájezdu a cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu zdarma. To je také případ kanceláře, kterou zastupuje hradišťská CA Dana. „Při zakoupení pobytového zájezdu nejpozději do 31. března do vybraných destinací z nabídky léto 2020 je možné tento zájezd do 30. dubna bezplatně zrušit! Domnívám se, že za současné napjaté situace kvůli koronaviru je to dobrý postup,“ poznamenala majitelka agentury Dana Mazurková.
S mírným napětím sleduje vývoj v Itálii Helena Hlaváčková, majitelka hradišťské CK Adria. Specialistka na letní dovolené věří, že lidé o prázdninovou dovolenou na Apeninách zájem neztratí. „Po vyhlášení karantény pro celou Itálii sice dotazů na letní dovolenou přibývá, ale žádné storno už dřív zakoupených pobytů nemáme,“ sdělila Helena Hlaváčková.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace