Nebezpečný výjezd zahradili

Nebezpečný výjezd zahradili
Foto: fab  /  Výjezd nebyl bezpečný - Odbor dopravy nechal zahradit cyklostezku před Polichnem. Sjezd z lesa do nepřehledné zatáčky si říkal o malér.
Újezdec u Luhačovic Zprávy 29 / 01 / 2010

Na podzim brodská radnice dokončila cyklostezku z Újezdce do Polichna. Stezka se má stát vyhledávanou turistickou atrakcí.  Její zakončení v lese přímo do nepřehledné zatáčky však v cyklistech pocit bezpečí nenavozovalo. Prozatímní řešení je na světě. Výjezdem se vyjíždět nebude! Stezka je slepá.
„Rozhodl o tom náš odbor dopravy, právě kvůli nebezpečnému výjezdu. V půli cesty, u včelína, je však značka Slepá ulice. Cyklista o tom tak ví a měl by pokračovat do Luhačovic po silnici k Biskupicím,“ popsal bezpečnější či přehlednější variantu Pavel Josefík, místostarosta Uh. Brodu pro oblast dopravy.
V Biskupicích už zase na sportovce čeká nová bezpečná stezka do Luhačovic, která je vyvede až za nádražím. „Závora se dá obejít a je škoda toto nevyužít především cestou zpět. Je to nepříjemnost, osobně si myslím, že lidi to budou obcházet, vyšlape se tam (kolem závory) chodník, ale oficiálně to nikomu nemohu doporučit,“ doplnil místostarosta. Řada je nyní na Luhačovicích. Až se jim podaří dokončit 1,5kilometrový úsek mezi oběma stávajícími stezkami, obě města konečně spojí cyklomagistrála.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace