Nová sauna je mimo provoz

Nová sauna je mimo provoz
Foto: fab  /  Na venkovní bazének láká Delfín příznivce saunování především
Uherský Brod Zprávy 09 / 05 / 2011

Uherskobrodský aquapark Delfín bojuje s konkurencí. Před několika měsíci proto rozšířil svou výstavní atrakci - finskou saunu. V minulém týdnu však čekalo na návštěvníky nemilé překvapení. Nová sauna byla mimo provoz a ve staré sauně tlačenice jako v dobách největší návštěvnosti.
„Myslel jsem, že „tlačenku“ tady už nezažiji. Mám to stejně daleko sem i do Hradiště, příště pojedu asi tam,“ ozývalo se mezi nespokojenými příznivci sauny.
„Mě nejvíc naštvalo, že to nikde není napsané, kdyby to bylo na webu, tak si podle počtu návštěvníků spočítám, jak je tu plno, a přišel bych, až bude opět v provozu. Takto přemýšlím, zda taky příště nepojedu jinam,“ přidal svůj názor Pavel, další z příznivců saunování.
Vedení Delfínu však zákazníky uklidňuje. „Snažíme se, aby oprava proběhla co nejdříve a nemuseli jsme naše zákazníky omezovat. Rozhodně nebudeme čekat na zákonnou lhůtu třiceti dní. To je pro nás nepřípustné. Servis už je naplánovaný na úterý 10. května,“ vzkazuje zákazníkům Vlastimil Šmíd, ředitel brodských sportovišť. Nová finská sauna nefunguje od neděle 1. května. „Důvodem je porucha řídící jednotky. Jedná se o závadu, která se může stát kdykoliv v provozu a není to nic zvláštního,“ vysvětlil Šmíd.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace