Oprava zkomplikuje přípravu

Oprava zkomplikuje přípravu
Veselí nad Moravou Zprávy 23 / 07 / 2009

Možná až do konce letních prázdnin zůstane při kritickém scénáři uzavřena veselská sportovní hala. Místní radnice totiž nechala opravit poškozenou palubovku a práce nejdou podle předpokladu. Problém to může znamenat pro veselské interligové házenkářky, které by se tak nemohly dobře připravit na nadcházející ročník česko-slovenské soutěže, která startuje na počátku září.
„Termín opravy je stanoven do konce letních prázdnin, ovšem předpokládáme, že hala bude k dispozici dříve, aby se házenkářky mohly dobře připravit na nadcházející sezonu,“ uvedla Marie Medřická z odboru rozvoje města, která poukázala na nutnost opravy. „Palubovka byla na několika místech poškozena a v oblasti brankoviště se objevovaly dokonce třísky. Parkety je proto nutné vybrousit a nalakovat.“
Problémem ovšem je, že firma, která zakázku provádí, zřejmě nepochopila, proč je potřeba s pracemi kvaltovat. „Měli jsme dohodu, že palubovku opraví do dvacátého července, aby hráčky postupně mohly začít s tréninky v hale. Jenže firma s prací začala, pak ovšem začala pracovat na jiné zakázce, a halu tak podle mne nedodělá ani v nejbližších čtrnácti dnech. Pokud přitom pominu tréninky jako takové, tak osmého srpna hrajeme již první domácí přátelský zápas s Trenčínem. To jej máme nyní narychlo přesunout do Kunovic nebo do Hodonína?“ neskrývá své rozpaky organizační pracovník HC Britterm Veselí Vlastimil Procházka.
Jestliže by byla hala skutečně předána až na konci prázdnin, znamenalo by to pro házenkářky zřejmě neřešitelný problém, protože hned 5. září zahajují nový ročník Interligy domácím utkáním, které bude reprízou letošního finále o mistra České republiky, utkají se totiž s vicemistrem z Olomouce.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace