Ostrožsko vytvoří infosystém s Trenčianskými Teplicemi

Ostrožsko vytvoří infosystém s Trenčianskými Teplicemi
Uherský Ostroh Zprávy 10 / 04 / 2012

Vytvoření společného informačního systému města Trenčianské Teplice a mikroregionu Ostrožsko. Tak zní název přeshraničního mikroprojektu, jehož žadatelem jsou Trenčianské Teplice a který by měl začít fungovat už na konci letošního července.
Podstatou společného projektu, jehož je mikroregion Ostrožsko jediným partnerem, je podpora turismu a rozvoj moravského a slovenského regionu prostřednictvím společného informačního portálu. „To vše za pomoci informačních kiosků v Trenčianských Teplicích a distribucí tištěných informačních materiálů na území Ostrožska,“ vysvětluje Jana Bujáková, manažerka mikroregionu.
Společný katalog turistické nabídky vznikl už v roce 2009, tehdy ale bez účasti Trenčianských Teplic. „Nyní je třeba vše aktualizovat. Objevily se nové turistické cíle a expozice,“ doplnila Bujáková s tím, že oba partneři chystají ještě do prázdnin společné prezentace. „Termíny ještě upřesníme,“ podotkla manažerka.
Celkové náklady na realizaci mikroprojektu jsou 31 300 eur. Rozpočet pro mikroregion Ostrožsko je 6 850 eur, tedy 171 250 korun.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace