Poprvé v životě si vzala boty na podpatcích. A proměnila se v Miss pláž!

Poprvé v životě si vzala boty na podpatcích. A proměnila se v Miss pláž!
Foto: archiv T. Kalašové  /  Šestnáctiletá Tamara Kalašová (uprostřed) překvapivě vyhrála soutěž Miss pláž 2020.
Nivnice Zprávy 25 / 08 / 2020

I když poprvé stála na podpatcích a byla mezi dvanáctkou vyvolených suverénně nejmladší, všem dokonale vypálila rybník. Šestnáctiletá Tamara Kalašová z Nivnice se u Dalešické přehrady stala absolutní vítězkou 12. ročníku prestižní soutěže Miss pláž a navíc získala i korunku pro Miss sympatie!

„Ještě stále jsem v šoku, s vítězstvím jsem vůbec nepočítala, brala jsem to jako novou zajímavou zkušenost,“ svěřila se bezprostředně po korunovaci Tamara Kalašová, která podobnou soutěž absolvovala vůbec poprvé.

„Když dostala nabídku na casting pro Miss pláž, tak jsem jí to vymlouvala, protože neumí chodit na podpatcích. Jenže Tamča nasadila jehly a během jediného dne se to naučila,“ usmívá se pyšná máma Tamara Kalašová.

Její dceři otevřely dveře do světa modelingu fotografie, které dělala pro prodejnu značkového sportovního prádla a plavek. Když vzbudila zájem modelingové agentury, pozvánka na casting na sebe nenechala dlouho čekat. „Fotit pro prodejnu jsem začala asi před rokem, hodně mě to bavilo, takže když přišla možnost účasti v castingu na Miss pláž, řekla jsem si, že to zkusím,“ říká 176 centimetrů vysoká studentka s mírami 88-60-90, která měla jediný cíl. „Nezabít se na podpatcích, které jsem poprvé obula pár dní předtím,“ usmívá se.

Na finalistky čekaly čtyři disciplíny. Přehlídka modelů návrhářky Šárky Moravové, promenáda v plavkách, rozhovor s moderátorem a volná disciplína, při které Kalašová vsadila na sportovní gymnastiku. Logicky. Je totiž juniorskou reprezentantkou a mistryní republiky! „Ukázkou sestavy dostala publikum do varu, sklidila obrovský aplaus,“ uvedla maminka. A tak není divu, že si gymnastka Sokola Brno řekla o titul Miss pláž i Miss sympatie. Za opasek si přitom pověsila i skalp Natálie Novosadové, finalistky Miss ČR 2019, která odjela s titulem druhé vicemiss.

Soutěže krásy však za sportovní gymnastiku nevymění, hned druhý den po návratu domů už opět tvrdě trénovala v tělocvičně na bradlech a kladině.

autor: PETR ČECH

Tagy článku

TOPlist