„Slova na bolest, kterou prožíváme, nestačí“

„Slova na bolest, kterou prožíváme, nestačí“
Kunovice Zprávy 25 / 07 / 2011

Přesně před rokem ji zasáhla krutá rána osudu, přišla o milovaného syna. Její život se převrátil naruby. „Nechci se k tomu moc vracet. Bolí to,“ říká Eva Valová, matka usmrceného Petra Halušky, která exkluzivně redakci DOBRÉHO DNE poskytla krátký rozhovor.
Dnes uplyne první smutné výročí od smrti vašeho syna. Jeho kamarádi na Facebooku organizují pietní setkání na místě tragédie...
Když jsem se to dozvěděla, byla jsem dojatá.
U Kauflandu se sejde na tři sta lidí...
Není k tomu co říct. Je vidět, kolik lidí mělo Peťulku rádo a kolika lidem chybí.
Nejvíc ale chybí vám. Kdo je pro vás největší oporou?
Samozřejmě rodina a blízcí.
Jak moc se váš život od 25. července 2010 změnil?
Slovy nejde popsat bolest, jakou prožíváme. Je to rok, ale uběhl tak strašně rychle, že nám připadá, jako by to bylo včera. Není jediná minuta, kdy si neřekneme, co by Peťka udělal, řekl. Jeho sestra má podobné datum narození, jako měl on, a řekla, že už je nikdy slavit nebude, protože slavili vždycky spolu. A taky to dodržela a s ní celá naše rodina.
Když jste se před rokem od policie dověděla o nehodě syna, asi vás ani nenapadlo, že by mohla mít tak tragické následky.
Vůbec, ani na okamžik. Myslela jsem, že to bude dobré, v nemocnici jsem doufala do poslední chvíle.
Syn po třech hodinách zemřel v Uherskohradišťské nemocnici, ale ve vašem srdci i srdcích kamarádů žije dál... Jakou vzpomínku si vybavíte jako první, když na Petra myslíte, vzpomínáte?
Vzpomínáme pořád a pořád ho vidíme, slyšíme, mluvíme s ním, pomáhá mi v těžkých chvílích, můj usměvavý, hodný chlapeček.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace