U nemocí je nutné odstranit příčiny!

U nemocí je nutné odstranit příčiny!
Foto: zde  /  Polský lékař na Slovácku - Lékařskou metodou, která chrání kosmonauty před nemocemi, se snaží pomáhat lidem ze Slovácka Aleksander Sulima. Lidé si výsledky pochvalují.
Ostrožská Nová Ves Zprávy 16 / 08 / 2009

Polský lékař ukrajinského původu léčí bez chemie, pacienti se za ním jen hrnou, dokázal jim totiž pomoci

Žádné chemické preparáty, ale výhradně přírodní produkty využívá k léčení svých pacientů polský lékař Aleksander Sulima. Ten díky speciální metodě vycházející z čínského léčitelství a rozvinuté ruským generálporučíkem lékařství Nieborským dokáže podle svých slov odstraňovat příčiny problémů a tím mnohem efektivněji lidi vyléčit. Zkusili jsme jej proto navštívit a vyslechli i několik jeho pacientů, kteří nám popsali, jak a v čem jim lékař pomohl.
„Používám metodu diagnostiky, kterou procházejí všichni kosmonauté v Hvězdném městečku, neboť do vesmíru mohou odletět jen vyloženě zdraví lidé. Pomocí speciálního přístroje odměřím každému na rukou a nohách celkem 24 bodů, které nám ukáží, kde má dotyčný člověk problém, který lze vzápětí vyřešit,“ uvedl v našem rozhovoru Sulima, který pokračoval: „Metodu vyvinul po třicetiletém bádání a měření generálporučík lékařství Nieborskij, který vypracoval normativy, které jsou pro muže a ženy v jednotlivých kvartálech roku různé. Z nich lze zcela jednoznačně určit, kde má dotyčný člověk problém,“ doplnil polský lékař.
Někdy se přitom pacientům může zdát, že diagnóza zmíněného lékaře je na první pohled podivná. S podobnými pocity se alespoň musel vypořádávat Pavel Vacula z Uherského Brodu. „Osm let mne trápil výrůstek na patě, se kterým jsem jezdil na léčení do Brna, absolvoval jsem magnetickou rezonanci, obstřiky a nakonec i operaci. Pořád mne to však bolelo a napadal jsem na patu, abych se alespoň trochu bolesti vyhnul. Když jsem uslyšel o doktoru Sulimovi, řekl jsem si, že to zkusím, ale moc jsem tomu nevěřil, a to tím spíše, když mi po odměření řekl, že mi dobře nepracuje tlusté střevo. Opravdu jsem si myslel svoje, trochu provokativně jsem mu řekl, že tam žádné problémy nemám, a zeptal jsem se, jestli mi chce nějakými tabletami léčit nohu. Přes brýle se tehdy na mne usmál a řekl mi: Ne, já vám vyléčím vnitřnosti a vy si tu nohu pak vyléčíte sám,“ uvedl Vacula, který svůj názor změnil po půldruhém měsíci. „Mám to před očima jako dnes, šel jsem z banky a najednou jsem zjistil, že již nenašlapuji bokem, což jsem do té doby osm let dělal, a bolest je najednou pryč. Neumíte si představit, co to pro mne znamenalo.“
Doktor Sulima pomohl, podle jejích slov, i Janě Kadlčíkové z Dolního Němčí. „Měla jsem opravdu celou řadu zdravotních problémů, deset let mi nepracovala ledvina a podle lékaře jsem měla stržený svěrač žaludku, což prý nejde napravit operativně, a celý život jsem na to měla brát léky. Když jsem však po třech měsících zjistila, že mi předepsaný lék škodí játrům, vše jsem vysadila. Po neblahých zkušenostech s jedním léčitelem jsem neměla příliš důvěru ani k doktoru Sulimovi a schválně jsem čekala na jeho diagnózu. Nefunkční ledvinu mi řekl jako první a vzápětí dodal. Žaludek? Tam je to špatné, špatné, špatné. Rozhodla jsem se tedy, že to s ním zkusím. Nasadil mi nějaké preparáty a mě po třech týdnech začala ledvina bolet. Zašla jsem proto raději za známou zdravotní sestrou poradit se a říci jí, že já to asi brát nemůžu, protože mne to bolí, ačkoliv dřív mne nic nebolelo. Její odpověď mne však zaskočila. Řekla mi, že to bolí proto, že se ledvina opět probouzí k životu. Když jsem pak došlo za doktorem Sulimou na kontrolu, hned se mne na ledvinu ptal. Řekla jsem mu tedy, že mne to bolelo. Usmál se a řekl: To je dobře! Od té doby problémy nemám.“
Doktor Sulima ordinuje především v polské Varšavě, kam za ním, podle jeho slov, jezdí lidé z celé Evropy, nejvíce z Německa, Anglie, Itálie a Francie. Na Slovácko zajíždí jen díky svému kamarádovi Antonínu Nováčku z Ostrožské Lhoty, se kterým ho pojí několik desítek let trvající přátelství, a vždy se přitom místním lidem snaží pomoci. Do regionu se vrací nepravidelně, nejdříve má přijet 12. září, krátce před svým odletem do USA, kde má pomáhat pacientům v Atlantě, Chicagu a New Yorku.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace