V Březové chtějí Halu kultury a sportu. Pomůžete?

V Březové chtějí Halu kultury a sportu. Pomůžete?
Foto: ilustr., web
Březová Zprávy 22 / 05 / 2014

Veřejnosti, ale především předškolákům a žákům z Březové by měla sloužit Hala kultury a sportu, kterou si naplánovali postavit v příhraniční obci. Nízkopodlažní hala by měla být spojena se školní budovou. Nápad postavit novou tělocvičnu s místem pro menší kulturní akce už získal podporu zlínského hejtmanství. Krajský úřad v minulých dnech souhlasil se vznikem veřejné sbírky, jež potrvá maximálně do letošního 22. července.
„Pro tyto účely byl zřízen speciální účet, který má číslo 43-9536010267/0100. Budeme velmi vděčni za jakýkoliv finanční obnos, který veřejnost poskytne,“ řekl za všechny děti, žáky a zaměstnance školy její ředitel Ludvík Zimčík.
„Vše je zatím ve fázi příprav. Specializované firmě jsme zadali úkol připravit výběrové řízení. Proto ještě není k dispozici ani odhad ceny, za kterou by se mohla stavba uskutečnit,“ říká Josef Trecha, starosta Březové. „Samozřejmě chceme, aby celý přípravný proces netrval dlouho. Osobně si myslím, že ani samotná stavba by nemusela být časově nijak náročná. Předpokládám, že v příštím roce by už mohla hala stát,“ doplnil starosta Trecha.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace