VÍME PRVNÍ: Novým šéfem brodského Domu kultury bude Radek Srnec, zastupitel Vlčnova

VÍME PRVNÍ: Novým šéfem brodského Domu kultury bude Radek Srnec, zastupitel Vlčnova
Foto: ara, koláž DOBRÉHO DNE  /  Roman Foltýn (vlevo) nakonec ředitelem Domu kultury nebude. Nahradit by ho podle některých zastupitelů mohl třeba Jiří Gračka, jeden z dřívějších kandidátů na volné místo. Avšak podle informací DOBRÉHO DNE bude možná už dnes nebo zítra potvrzen do funkce Radek Srnec, který byl “ve finále” posledního z výběrových řízení společně s Romanem Foltýnem.
Uherský Brod Zprávy 22 / 07 / 2018

Více než rok dlouhé hledání nového ředitele brodského Domu kultury je u konce. I když radní jmenovali do funkce už 28. května Romana Foltýna s tím, že nastoupí 1. srpna, všechno je nakonec jinak.
Foltýn v minulých dnech bez nadsázky šokoval oznámením, že  místo nepřijme. „Radní to vzali na vědomí s tím, že automaticky oslovíme druhého z kandidátů posledního výběrového řízení. Pokud neprojeví zájem, nejspíš vypíšeme další konkurz,“ konstatoval starosta Patrik Kunčar.

Odborná komise doporučila radním v květnu vybrat z dvojice Roman Foltýn, Radek Srnec. Podle zdroje DOBRÉHO DNE, který je s novou volbou obeznámen, bude dnes nebo zítra potvrzen ve funkci Radek Srnec, zastupitel Vlčnova.

VÍCE V PONDĚLNÍM VYDÁNÍ NEBO PLACENÉ VERZI TÝDENÍKU DOBRÝ DEN S KURÝREM

banner
TOPlist