VÍME PRVNÍ: Při sousedské rvačce praskaly kosti. Do případu zasáhl i hejtman Čunek

VÍME PRVNÍ: Při sousedské rvačce praskaly kosti. Do případu zasáhl i hejtman Čunek
Foto: SAL, koláž DOBRÉHO DNE  /  Jalubí se loni v létě proměnilo na několik dnů v místo, které bedlivě střežila policie. Okolí domu, který se stal dějištěm krvavé rvačky, střežila i jízdní policie. Oficiální místa chodí dodnes o události po špičkách. Snímek je pouze ilustrační, v zobrazených domech k incidentu nedošlo. O případ se intenzivně zajímal také hejtman Jiří Čunek.
Jalubí Zprávy 03 / 02 / 2019

Skandál z Jalubí míří k soudu! Tamní početná rodina napadla čtyři sousedy, kteří podle důvěryhodného zdroje vyvázli s otřesem mozku, zlomenou sanicí a několika žebry. V případu, do kterého se angažoval i hejtman Jiří Čunek, je osm obžalovaných, šestice čelí obvinění z výtržnictví a dva z nebezpečného vyhrožování.
„Jelikož už věc řeší soud, který má k dispozici i celý spis, nebudeme podávat žádné informace,“ reagovala Milena Šabatová, mluvčí uherskohradišťské policie.
Incident se odehrál na konci loňského srpna. Starší manželé se vraceli večer domů doprovázeni dvěma přáteli, u kterých byli na grilování. „Bydlí naproti početné rodiny, která čas od času pozve příbuzné ze široka daleka a něco slaví. Jelikož byli po desáté večerní hluční, šli je upozornit, aby se ztišili. Jenže to neměli dělat. Z oken a vrat na ně vyskákalo několik lidí a začali je mydlit hlava nehlava,“ líčí zdroj z Jalubí, jehož jméno redakce zná.

VÍCE ČTĚTE V PONDĚLNÍM VYDÁNÍ NEBO V PLACENÉ VERZI TÝDENÍKU DOBRÝ DEN S KURÝREM

banner
TOPlist