VÍME PRVNÍ. Žáci druhého stupně základní školy nabízeli a kouřili marihuanu!

VÍME PRVNÍ. Žáci druhého stupně základní školy nabízeli a kouřili marihuanu!
Foto: Ilustrační foto, KOLÁŽ DOBRÉHO DNE  /  ZŠ Staré Město má problém, policie potvrdila nabízení marihuany přímo ve třídách. Na problém s jejím pokuřováním u školy pak upozornil jeden z rodičů.
Staré Město Zprávy 02 / 04 / 2018

Drogová bublina nesplaskla, naopak! Policejní vyšetřování potvrdilo, že na půdě Základní školy ve Starém Městě marihuana zapustila hluboké kořeny… Do případu, o kterém DOBRÝ DEN informoval jako první, jsou zapleteni tři mladiství a pět nezletilých, kteří drogu rozdávali, ale i prodávali!
„Výslechy a získané poznatky prokázaly, že lednové oznámení se zakládá na pravdě. Děti už koncem loňského roku rozdávaly, ale také prodávaly svým vrstevníkům marihuanu. A to nejen v blízkosti, ale i uvnitř školy,“ zdůraznila Milena Šabatová, mluvčí uherskohradišťské policie. Ředitel školy Josef Jurnykl se přitom ihned po policejním zásahu v lavicích dušoval, že na půdě školy drogy v žádném případě nejsou… „To je nesmysl. A kouření mimo budovy školy jsme průběžně řešili s rodiči a odpovídajícími orgány, vždy se nám dařilo vše podchytit,“ zapřísahal se Jurnykl.

VÍCE ČTĚTE V ÚTERNÍM VYDÁNÍ NEBO PLACENÉ VERZI TÝDENÍKU DOBRÝ DEN S KURÝREM

banner
TOPlist