Výsledky komunálních voleb

Výsledky komunálních voleb
Slovácko Zprávy 17 / 10 / 2010

Obec účast v procentech výsledky
Babice 59,56 KSČM 6, SN obce Babice 5, Volba 2, ČSSD 2
Bánov 58,78 KDU-ČSL 6, Za rozvoj Bánova 3, ODS 2
Bílovice 63,56 TOP 09 3, Pro Bílovice 2010 3, KDU-ČSL 3, KSČM 2, Nezávislí 2, ČSSD 2
Bojkovice 58,12 ODS 4, ČSSD 4, Chceme zde žít lépe 4, KDU-ČSL 4, KSČM 3, TOP 09 2
Boršice 67,52 TOP 09 3, KSČM 3, KDU-ČSL 2, Ekologické sdr. Zahrada Moravy 2, SNK Volba pro obec 1, VV 1, Sdružení ODS a NK 1, SNK Evropští demokraté 1
Boršice u Blatnice 68,84 ODS 7, Pro lepší obec 2, Občanská iniciativa 2, KSČM 2, SNK č. 1 1, ČSSD 1
Břestek 66,56 ODS 3, Suverenita-blok J. Bobošíkové 2, Sdružení pro udržení tradic 2, KSČM 1
Březolupy 59,12 Nezávislí z Březolup I 6, Nezávislí z Březolup II 4, Sdruž. tech. sp. a čin. Březolupy 3, KDU-ČSL 1, KSČM 1
Březová 67,43 SNK Březová 7, SNK obce Březová 2
Buchlovice 63,25 ODS 4, SNK Buchlovice 4, KDU-ČSL 3, ČSSD 2, KSČM 2
Bystřice pod Lopeníkem 68,88 SNK – Pro obnovu a rozvoj obce 2, SNK 2, ČSSD 2, KDU-ČSL 2, ODS 1
Částkov 68,87 SNK 4, KDU-ČSL 3
Dolní Němčí 45,49 Starostové a Nezávislí 10, KDU-ČSL 5
Drslavice 75,41 KDU-ČSL 4, Sdružení nezávislých 2, Sdružení pro obec 1
Hluk 52,85 ODS 8, Hlučané 4, KDU-ČSL 3, KSČM 3, TOP 09 1, ČSSD 1, VV 1
Horní Němčí 75,44 Starostové a Nezávislí 5, Pro rozvoj obce 4, Pro Horní Němčí společně! 2, NK Rozvoje obce 2, KDU-ČSL 1
Hostějov 62,96 KDU-ČSL 5
Hostětín 68,72 Hostětín 2012 4, ODS 3
Hradčovice 72,73 Sdružení pro Hradčovice 8, KDU-ČSL 2, Nez. kand. Hradčovic a Lhotky 1
Huštěnovice 62,47 KDU-ČSL 4, SNK 3, Sdr. obč. a ODS pro rozvoj obce 1, KSČM 1
Jalubí 60,77 Starostové a nezávislí 7, Alternativa 4, KDU-ČSL 2, KSČM 2
Jankovice 72,16 SNK 5, KSČM 4
Kněžpole 69,80 ODS 5, KDU-ČSL 4, ČSSD 4, KSČM 2
Komňa 70,07 SNK 5, KSČM 2
Korytná 67,20 Starostové a nezávislí 4, KDU-ČSL 3, Nezávislí Korytňané 2
Kostelany n. Mor 67,10 KDU-ČSL 3, TOP 09 3, Starostové a nezávislí 3
Košíky 56,00 SNK obce Košíky 7
Kudlovice 59,74 SNK pro rozvoj obce 6, Nezávislí 2, Jarmila Kučerová, Ing. 1
Kunovice 52,58 Nezávislí kand. pro Kunovice 9, KDU-ČSL 2, TOP 09 2, KSČM 1, ODS 1, ČSSD 1, Moravané 1
Lopeník 78,52 Pro lepší Lopeník 4, SNK 3
Medlovice 49,86 Naše obec – naši občané 7
Mistřice 64,97 KDU-ČSL 5, Sdružení nestraníků 4, Starostové a nezávislí 3, Strana nezávislých 3
Modrá 63,82 Pro Modrou společně! 6, KDU-ČSL 3
Nedachlebice 73,53 KSČM 5, KDU-ČSL 4
Nedakonice 69,72 Starostové a nezávislí 5, KDU-ČSL 3, Nezávislí pro obec 2, VV 2, KSČM 2, ODS 1
Nezdenice 66,67 SNK 4, KSČM 3, KDU-ČSL 2
Nivnice 57,84 KDU-ČSL 4, ČSSD 4, ODS 2, Nezávislí 2, TOP 09 s podp. Star. a nez. 2, Kandidáti Nivnice 1
Ořechov 74,62 Sdružení ořechov. občanů 2, ODS 2, SNK pro rozvoj Ořechova 2, KDU-ČSL 2, TOP 09 1
Ostrožská Lhota 61,60 KDU-ČSL 8, ODS 4, KSČM 3
Ostrožská Nová Ves 55,24 ODS 6, KDU-ČSL 4, SNK Občané pro svoji obec 4, KSČM 3
Osvětimany 68,49 Nezávislí 2, Strana práv občanů Zemanovci 2, KSČM 1, Vzdělání, kultura, sport 1, SNK Spolupráce 1, SNK 1 1, Sdružení nezávislých 1. Sdružení nezávislých 2 1, SNK: Za jednotu městyse 1
Pašovice 59,26 Sdružení nezávislých 5, ČSSD 4
Pitín 74,05 KDU-ČSL 5, ODS 4, KSČM 2, Nezávislí 2, ČSSD 1, TOP 09 1
Podolí 55,96 Život v Podolí 5, Podolané 4
Polešovice 61,77 SNK Polešovice 2000 6, ODS 4, Polešovice 2006 2, KDU-ČSL 2, ČSSD 1
Popovice 61,20 SNK obce Popovice 6, Nezávislí kandidáti obce Popovice 3
Prakšice 72,01 Nezávislí – Prakšice 2014 4, Sdružení nestraníků 2, Občané pro obec 2, SNK Evropští demokraté 1
Rudice 63,27 SNK č. 1 5, SNK č. 2 4
Salaš 61,86 KDU-ČSL 4, KSČM 3
Slavkov 60,45 SNK Za spokojený život občanů 4, Strana práv občanů 3, Starostové a nezávislí 2
Staré Hutě 64,49 Nezávislí Staré Hutě 7
Staré Město 52,90 KDU-ČSL 7, ČSSD 3, Starostové a nezávislí 2, TOP 09 a Staroměstské sdružení 2, ODS 2, KSČM 1
Starý Hrozenkov 57,79 KDU-ČSL 15
Strání 51,80 KDU-ČSL 5, ODS 4, ČSSD 2, KSČM 2, TOP 09 2
Stříbrnice 67,74 ODS 3, SNK Stříbrnice 2, ČSSD 2
Stupava 85,38 SNK 3, SNK pro rozvoj obce 3, KSČM 1
Suchá Loz 60,91 SNK Suchá Loz 4, Sucholožští nezávislí 3, SNK 1, KDU-ČSL 1
Sušice 72,23 Starostové a nezávislí 3, Zdravé Sušice 3, Spojení demokraté – Sdruž. nez. 1
Svárov 74,76 Jarmila Doležalová 1, Josef Hubáček 1, Petr Řezníček 1, Ing. Stanislav Křen 1, Vladimír Jež 1, Ing. Radek Ondra 1, Pavel Svízela 1
Šumice 65,10 Občanské sdužení SNK 7, KDU-ČSL 5, Obč. sdružení – Sdružení přátel hasičů 2, KSČM 1
Topolná 62,85 SNK 7, KDU-ČSL 3, Topolští nezávislí občané 3, KSČM 2
Traplice 60,04 SNK pro rozvoj obce 7, Starostové a nezávislí 7, KSČM 1
Tučapy 69,15 Strana nezávislých 4, Sbor dobrovolných hasičů Tučapy 2, Sportovci 1
Tupesy  57,27 KDU-ČSL 5, SNK Tupesy 4
Uherské Hradiště 42,98 ODS 7, ČSSD 7, TOP 09 a Kruh 4, KSČM 3, KDU-ČSL 3, Zdravé Hradiště 3
Uherský Brod 46,68 ČSSD 9, KDU-ČSL 5, ODS 5, Nezávislí za rozvoj města 4, KSČM 2, TOP 09 a Starostové a nezávislí 2
Uherský Ostroh 48,96 ODS 6, ČSSD 4, KDU-ČSL 4, SNK O.S.T.R.O.H. 3, SNK Ostrožský Impuls 2010 2, KSČM 2
Újezdec 85,43 KDU-ČSL 5, Za spokojený život v naší obci 2
Vápenice 57,86 SNK 7
Vážany 60,97 TJ Slovácko Vážany 4, Sbor dobrovolných hasičů Vážany 3, Český zahrádkářský svaz Vážany 2
Velehrad 62,57 Velehrad-Nezávislí 7, KDU-ČSL 3, KSČM 1
Veletiny 75,41 Sdr. nez. kand. Veletiny 2010 4, KDU-ČSL 3
Vlčnov  63,46 ODS 6, Nezávislí pro Vlčnov 2010 4, KDU-ČSL 2, Starostové a nezávislí 2, KSČM 1
Vyškovec 77,31 SNK 5, Sdružení pro obnovu hosp. a řemesel 2
Záhorovice 52,04 KDU-ČSL 6, KSČM 3
Zlámanec 81,93 SNK Zlámanec 5, TJ Zlámanec 4
Zlechov 52,09 KDU-ČSL 5, SNK 3, ODS 1
Žítková 77,55 ČSSD 3, KDU-ČSL 2

Veselsko:
Blatnice p. sv. Ant. 70,27 Blatnice 2010 4, KDU-ČSL 2, Za úspěšnou obec 2, Za rozvoj obce 1, SNK TJ Rytmik 1, ODS 1
Blatnička 70,18 Jarmila Hrušková 1, Ing. Jana Vašíčková 1, Petr Symerský 1, Jiří Okénka 1, Helena Pospíšková 1, In. Antonín Minařík 1, Cyril Minařík 1
Bzenec  52,26 KDU-ČSL 4, SNK ve Bzenci 2, Sdružení nestraníků 2, Nestraníci 2, Bzenecké občanské sdružení 2, ČSSD 1, KSČM 1, ODS 1
Hroznová Lhota 53,87 KDU-ČSL 7, Nezávislí 5, Sdružení nestraníků 3
Hrubá Vrbka 66,17 SNK vzáj. por. a tol. 4, SNK Vrbčané 3, KDU-ČSL 2
Javorník 57,99 ČSSD 5, Sdružení pro Javorník 4
Kněždub 60,63 SNK 9, KDU-ČSL 2
Kozojídky 65,00 KDU-ČSL 5, Kozojídské SNK 4
Kuželov 75,38 SNK 4, Volba pro Kuželov 3, ODS 2
Lipov 58,63 ODS 5, ČSSD 3, SNK 3, KDU-ČSL 2, Lipov – Náš domov 1, Sdružení nestraníků 1
Louka 63,72 Nezávislí 5, KDU-ČSL 4, TOP 09 3, ČSSD 3
Malá Vrbka 79,87 SNK – Malá Vrbka 2, Pro rozvoj obce 2, SNK za obnovu obce 1
Moravský Písek 53,73 ČSSD 4, KDU-ČSL 4, Sdružení nestraníků 2, KSČM 2, Moravané 2, Strana práv občanů Zemanovci 1
Nová Lhota 59,08 SNK – Strana pro rozvoj obce 3, SNK č. 3 2, SNK č. 1 1, SNK č. 2 1, Strana za preference naší obce
Suchov 53,06 Spokojenost občanů na prvním místě 6, Sdružení 2010 3
Tasov 33,71 Moravané 9
Tvarožná Lhota 59,64 Nezávislí pro rozvoj obce 7, KDU-ČSL 4
Velká nad Veličkou 52,63 ODS 5, KDU-ČSL 5, ČSSD 3, KSČM 2
Veselí nad Moravou 43,50 ČSSD 7, TOP 09 5, KDU-ČSL 3, ODS 3, KSČM 2, Veselská volba 2002 1
Vnorovy 48,21 KDU-ČSL 5, ODS 3, Sdružení nestraníků 3, Iniciativa mladých 2, KSČM 1, Nestraníci 1


Volby v okrese Uherské Hradiště v procentech:
Nezávislí kandidáti 42,47
KDU-ČSL 19,00
ČSSD 9,61
ODS 9,39
KSČM 7,10
Sdružení nestraníků 3,17
TOP 09 2,84
Nezávislí 2,07
Moravané 1,20
Starostové a nezávislí 1,20
Svobodná občanská samospráva 0,87
Nestraníci 0,33
Strana práv občanů Zemanovci 0,33
SNK Evropští demokraté 0,22
Strana zelených 0,11
Věci veřejné 0,11

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace