Zemřel Jaroslav Boček. Hlas sportovního Slovácka

Zemřel Jaroslav Boček. Hlas sportovního Slovácka
Foto: Martina Gogolová  /  Jaroslav Boček v typické póze, s mikrofonem v ruce.
Uherské Hradiště Zprávy 15 / 09 / 2015

Sport na Slovácku přišel o jednu z výrazných osobností. Dlouholetý hlasatel Jaroslav Boček odešel v úterý 15. září  ve věku 74 let do sportovního nebe. Jeho nezaměnitelný hlas zná snad každý ze sportovců a fanoušků nejen na Uherskohradišťsku, ale i za hranicemi regionu. „Je to obrovská ztráta. Jarda nám bude moc chybět, nejen jako muž s velkým sportovním srdcem, ale i jako člověk. Těžko jej někdo nahradí,“ komentoval smutnou zprávu Miroslav Stavjaňa, předseda hradišťského hokejového klubu.
Jaroslav Boček ještě minulý hokejový víkend absolvoval v obvyklé roli hlasatele, zapisovatele a hudebního režiséra. „V pondělí jsem s ním mluvil po telefonu, ve čtvrtek si měl přijít pro itinerář na víkendm a jako vždycky povykládat, co je nového. Už ale nepřijde,“ poznamenal Stavjaňa.
Jaroslav Boček byl také dlouholetým dopisovatelem DOBRÉHO DNE, jeho pravidelný servis mládežnických výsledků HC Uherské Hradiště patřil k oblíbeným rubrikám.
Na hokejových stadionech odhlásil více než 15 tisíc zápasů, čímž si řekl o zápis do Guinessovy knihy rekordů. Toho se už nedočká.
Čest jeho památce!

Poslední rozloučení s Jaroslavem Bočkem se uskuteční v pátek 18. září v 16 hodin v kostele v Míkovicích

TOPlist